Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
LV RU EN
LV RU EN
LV RU EN

JAUNUMI

Lapu savācējs Peruzzo

Lapu savācējs Peruzzo

Ar straujiem soļiem tuvojas rudens sezona un šis lapu savācējs ar piekabīti būs teicams palīgs, lai ātrāk savāktu uz zemes nonākušo. Tieši pašreiz komplektējam jaunās piekabītes un vari vēl paspēt pasūtīt sev vēlamo – krāsu, izmēru u.c. parametrus piekabītei.

Lietoti minitraktori un aprīkojums

Lietoti minitraktori un to aprīkojums

Pie mums plašā klāstā pieejami minitraktori un to aprīkojums. Ātrākais un efektīvākais veids kā iegādāties traktoru ir braukt pie mums uz vietas un izvēlēties sev vēlamo, jo daudzi nemaz nenonāk līdz internetam.


Traktors Solis 26 HST

SOLIS 26 HST ir ideāli piemērots ne tikai nelielu dārza gabalu pļaušanai, bet arī lieliski piemērots lielāku lauku apstrādei. Traktoram ir moderns un elegants izskats, aprīkots ar jaudīgu 26 ZS motoru.


Lietots minitraktors Mitsubishi MT20

Lietotais minitraktors Mitsubishi MT20 ir jaudīgs ar 20 ZS lielu veiktspēju. Ļoti labā tehniskajā un vizuālajā stāvoklī. Komplektā ar zemes frēzi. 

Koksnes šķeldotājs

Šķeldotāji

Pie mums ir pieejami arī šķeldotāji. Tie ir labi piemēroti dārzu sakopšanā, grāvmalu un piemājas mežu sakopšanai. Pieejami dažādi modeļi, ar dažādam veiktspējām.


Meža un dārza tehnika

Ļoti iespējams, ka tikai pie mums varēsi atrast šāda veida un piedāvājuma meža un dārza tehniku. Nenokavē savu iespēju iegādāties kādu no šīm precēm.

Piekabe minitraktoram

Piekabes

Esam izgatavojuši jaunas piekabes traktoriem. Ja esi jaunas piekabes meklējumos, sazinies ar mums un izgatavosim to pēc Jūsu vēlmēm.


Lietots minitraktors Kubota Saturn X20

Viens no jaunumiem Kubota minitraktoros. Minitraktoram ir 20 ZS un komplektā nāk zemes frēze. Ir pieejami arī citi modeļi.

Sāls un smilšu kaisītājs Pronar

Sāls un smilšu kaisītājs Pronar

Ziema vairs nav aiz kalniem, un tas ir pašsaprotami jau laicīgi sagatavot tehniku ziemas darbiem. Tāpēc mēs piedāvājam dažādus sāls un smilšu kaisītājus.


Slota PADAGAS PG

Šī ir tikai viena no komunālās tehnikas precēm -slota PADAGAS PG-20. Pie mums plašā klāstā ir pieejamas arī gan citu modeļu, izmēru slotas, gan pārējā komunālā tehnika.

Traktors Belarus

Traktors Belarus 320.4

Jaunais traktors Belarus 320.4 ir aprīkots ar 36 ZS un pēc Jūsu vēlmēm, to var aprīkot ar dažādiem agregātiem.

Saimniecības atbalsts Armetech

Atbalsts saimniecības attīstībai

Nepalaid garām lielisku iespēju saņemt atbalstu savas saimniecības attīstībai. Vairāki mūsu klienti tieši ar Lauku atbalsta dienesta palīdzību ir sagatavojuši projektu pieteikumus jaunas lauksaimniecības tehnikas iegādei.
Par aktuālajām projektu kārtām, meklē Lauku atbalsta dienesta mājaslapā, sadaļā – https://ej.uz/98mm


SKATĪT VAIRĀK

0
    0
    Tavs grozs
    Tavs grozs ir tukšs